از نظر اشلی گرین ، عوامل و بازیگران فیلم "گرگ و میش :بعد از سپیده دم قسمت دوم" بعد از اتمام کارهای تبلیغاتی این فیلم ، گریه خواهند کرد.

این بازیگر ۲۵ ساله که در این مجموعه فیلمها ، نقش آلیس کولن را بازی می کند ، معتقد است که خداحافظی کردن با این مجموعه برای او و بازیگران همکارش از جمله رابرت پتینسون و کریستین استوارت ، خیلی سخت است و احتمالا" هیچ کدام از آنها نمی توانند احساساتشان را کنترل کنند.

او گفت:"فکر می کنم وقتی این پروژه به اتمام برسد همه ما باید ریملهای زد آب استفاده کنیم. بازی در این مجموعه برای همه ما هیجان انگیز بود و از نظر من کارکردن در این پروژه هنوز کاملا" تمام نشده است زیرا همه ما هنوز هم دائما" در کنفرانسهای خبری شرکت می کنیم و به این ترتیب همه همکاران و عوامل این مجموعه را مرتبا" ملاقات می کنیم ."

" اما اگر واقعا" باورمان شود که این مجموعه برای همیشه به پایان رسیده است ، حتما" احساساتی می شویم و گریه می کنیم."

در عین حال این بازیگر جوان به مجله پیپل گفت که هیچ گاه از تصمیماتی که در زندگی حرفه ای و زندگی خصوصی اش می گیرد پشیمان نمی شود و افسوس نمی خورد .

او گفت:"من هم بارها ، اتفاقات ناگوار و شکست را تجربه کرده ام اما هیچ وقت از تصمیماتی که می گیرم پشیمان نمی شوم و افسوس نمی خورم زیرا فکر می کنم انسان باید از هر تجربه تلخی درس بگیرد و رشد کند . همه آدمها در طول زندگی فراز و نشیبهای زیادی را تجربه می کنند و من تلاش می کنم که هیچ وقت پشیمان نشوم."