نوجوانی ١٦ساله بر اثر سقوط از چرخ و فلک در شهربازی بسیج در اتوبان محلاتی تهران جان خود را از دست داد.

به گزارش ایرنا، ساعت ٠٩: ٢٣ جمعه*شب گذشته این حادثه به اورژانس تهران اعلام شد و نیروهای مجموعه به همراه یک*دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.

براساس این گزارش، تکنسین*های اورژانس تهران با حضور در محل و انجام معاینات پزشکی متاسفانه مرگ نوجوان را به دلیل شدت جراحات تأیید کردند. بررسی*ها نشان می*داد که این پسر نوجوان زمانی که چرخ و فلک متوقف شده بود تا مسافران از واگن*هایشان پیاده شوند، این اتفاق تلخ را رقم زده است.

ماموران در بازرسی از پیکر بی*جان پسر نوجوان دیدند که او هیچ مدرک شناسایی همرا ندارد. این پسر ناشناس تنها *هزارتومان داخل جیبش بود.

تحقیقات میدانی از این حادثه مرگبار، کارآگاهان را با فرضیه مرگ خودخواسته روبه*رو کرده است. بررسی*ها نشان می*دهد که این پسر نوجوان قصد خودکشی داشته، برای مرگ خودخواسته خود را به پارک بسیج رسانده و دست به خودکشی زده است.

حسن عباسی، مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران دراین*باره می*گوید: از مردادماه* سال گذشته تاکنون چهار مورد سقوط در شهربازی*های تهران گزارش شده که منجر به مصدومیت و مرگ تعدادی از شهروندان شده است. در حادثه قبلی سقوط از وسیله شهربازی که در اردیبهشت*ماه *سال*جاری اتفاق افتاد، سه دختر از ترن هوایی (موش دیوانه) در پارک ارم تهران سقوط کردند و به شدت مصدوم شدند.

[Only registered and activated users can see links. ]