المپیك لندن؛
فخری:عابدینی باید به حملات خود ادامه می داد

لندن -'پیمان فخری'دبیر فدراسیون شمشیربازی كشومان كه در طول مسابقه 'مجتبی عابدینی' حضور داشت،گفت:اگر عابدینی در مقابل حریف رومانیایی به حملات خود ادامه می داد، نتیجه می گرفت.

[Only registered and activated users can see links. ]
به گزارش روز یكشنبه ایرنا از محل برگزاری مسابقات شمشیربازی،فخری در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود:عابدینی در ابتدای مسابقه كار خود را با اقتدار و قدرت آغاز كرد و با انجام حمله های به موقع 7 امتیاز شیرین از حریف گرفت.
وی گفت:عابدینی باید در ست دوم به ریسك خود ادامه می داد و با ادامه حمله های خود از حریف امتیاز می گرفت كه این كار را نكرد.
فخری افزود:شمشیر بازی همچون بازی شطرنج است كه باید با فكر در آن به رقابت ادامه داد و عابدینی اگرچه شروع خوبی داشت اما برای ادامه بازی برنامه ریزی لازم را نداشت.
وی افزود:درابتدای بازی شاهد سه دفاع خوب از عابدینی بودیم اما این دفاع در تمام طول بازی ادامه پیدا نكرد و استراتژی حمله به هنگام دفاع جایش در بازی امروز خالی بود.
فخری افزود:عابدینی چیزی برای از دست دادن نداشت و لذا باید با تمام قدرت به حملات خود ادامه می داد كه عوامل زیادی از جمله آسیب دیدگی وی موجب ایجاد مشكل برایش شد.
به گفته وی حریف رومانیایی عابدینی در ابتدای بازی مقهور حملات پی در پی وی شده بود و تنها در ست دوم توانست خود را پیدا كند.
به گفته فخری،عابدینی كه برای نخستین بار پای به میدان این مسابقه می گذاشت بازی خوبی را به نمایش گذاشت و این باخت چیزی از ارزشهای وی كم نخواهد كرد.