[Only registered and activated users can see links. ]

به گزارش سرویس ورزشی برنا، مرتضی رضائیان با اشاره به اتفاقاتی که منجر به خروج او از اردوی تیم ملی وزنه برداری شد، گفت: آنقدر طی این چند ماه مشكلات متعدد سر راهم قرار گرفت كه نتوانستم طبق دستور باقری به وزن جدید یعنی 77 كیلوگرم بروم.

وی افزود: در ركوردگیری تیم ملی هم اصلا مشكلی نداشتم و فكر نمی كردم مصدومیت كهنه قبلی*ام به یكباره سر باز كرده و دستم را از دوبنده تیم ملی كوتاه كند، اما در حركت دو ضرب با پاره شدن عضله پشت كتفم به واقع این اتفاق تلخ رخ داد و با توجه به اینكه دیگر نتوانستم مسابقه ركوردگیری را ادامه دهم، از ادامه رقابت انصراف دادم و با اردوی جهانی خداحافظی كردم.

ملی پوش دسته 69 کیلوگرم کشورمان خاطرنشان کرد: با وجود خط خوردن از اردوی تیم ملی کوروش باقری به من برنامه داد تا خارج از اردو هم طبق برنامه اردونشینان تمرین كنم و از شرایط آمادگی خارج نشوم. می*خواهم همانطور كه باقری از من خواسته، وزن بدنم را با تمرین و تلاش در این مدت بالا برده و با رسیدن به ركوردهای ایده*آل این وزن به یك وزنه*بردار 77 كیلویی كامل تبدیل شوم. سرمربی تیم ملی بارها در اردو به ما تاكید می*كرد كه در میدان المپیك فقط شش وزنه*بردار آماده و پرامید را همراه خود به لندن می*برد. من هم می*خواهم آنقدر آماده شوم كه پس از بازگشت تیم ملی از رقابت*های جهانی، با برگشتن به اردو و ثبت ركوردهای ایده*آل جای هیچ حرف و حدیثی را برای كادر فنی باقی نگذارم.